Dbałość o detale, troska o środowisko oraz
specjalistyczna wiedza to przepis na
firmę Esbud

Zielona siła naszych działań to ponad 12 lat troski o środowisko.

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętego recyklingu.

Pomagamy firmom, instytucjom państwowym oraz osobom prywatnym.

Polscy specjaliści z wizją i doświadczeniem są motorem napędowym każdego projektu.

Doskonale wiemy, że masa spotkań, deadline’ów i urywające się telefony nie sprzyjają trosce o środowisko. Wiemy i rozumiemy. Dlatego wszystkim zajmiemy się za Ciebie.

Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność? Dobrze trafiłeś.

Wykonujemy 100% pracy, a Ty otrzymujesz:

Kartę Przekazania Odpadów

Protokół zniszczenia

Fakturę VAT

Jak pomagamy naszym Klientom?

Dynamicznie, kompleksowo, bezpiecznie i ekologicznie. W atrakcyjnych cenach i z zachowaniem 100% poufności. Na każdym etapie współpracy.

Wysokie koszty związane z samodzielnym niszczeniem dokumentów mogą stanowić problem dla wielu firm, a pozostałe materiały przeznaczone do recyklingu muszą zostać przekazane podmiotom posiadającym stosowne zezwolenia.

Posiadając nowoczesny sprzęt oraz wysoko wykwalifikowany zespół dostarczamy rozwiązania, które pozwalają na utylizację odpadów zgodnie z obecnymi wymogami środowiskowymi.

O naszym profesjonalizmie i w pełni legalnym działaniu, świadczą
aktualne zezwolenia środowiskowe.

Jesteśmy wpisani do rejestru BDO jaka transportujący odpady pod numerem rejestrowym: 000037470.

Posiadamy Decyzję Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr DSr II 2.7243.99.2014 w zakresie odzysku, zbierania oraz przetwarzania odpadów.

W 2018 roku przeprowadziliśmy audyt naszego zakładu przetwarzania ZSEE przez akredytowanego audytora środowiskowego EMAS.

Posiadamy aktualną polisę ubezpieczeniową OC firmy.

W trosce o bezpieczeństwo!

Wdrożyliśmy politykę bezpieczeństwa opartą o najwyższe standardy zabezpieczeń zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r.( Dz.U. 2018 poz. 1000), jak również Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz UE L 119/1 z 4.5.2016r) zwaną RODO!

Skorzystaj z 12 lat naszego doświadczenia!

Skontaktuj się z nami,
i powiedz, jak możemy Ci pomóc.